Czego lepiej nie mówić biegaczowi

Czego lepiej nie mówić biegaczowi

Jest kilka zdań, słów czy sformułowań, które nieziemsko dotykają biegacza. Doprowadzają do szału, wkurzają tak, aż krew się gotuje w żyłach, a mocz w pęcherzu. Czasem zdarzą się kasztaniaki, które nie do końca przemyślą to, co mówią i wtedy jest klops. Nie zawsze można wpaść na to, że coś może kogoś zdenerwować, ale jest kilka tekstów, których warto unikać.

Co tak wolno?

hqdefaultBardzo głupie pytanie. Z całą pewnością doprowadzi każdego biegacza do białej gorączki. Nie ma nawet opcji, żeby przyjął to ze spokojem. Pałka jeszcze się nie przegła, ale z całą pewnością już niedługo. Pamiętaj, że każde tempo jest szybsze niż ten mądrala dogadujący sprzed telewizora. Chcesz kusić los? Pytaj dalej!

Po co w ogóle biegasz?

2e92991990_i_po_co_ci_toŻeby głupi miał pytanie! Tekst z typu: A po co oddychasz? W sumie może to być świetna riposta dla takiego ancymona. Może to sprawi, że mózg zacznie mu pracować. Jedni lubią polatać na świeżym powietrzu, inni obejrzeć Trudne Sprawy. No czasem tak jest, że ludzie dla własnej potrzeby wychodzą się styrać i później umrzeć tylko po to, aby odrodzić się silniejszym. Brzmi to patetycznie, ale tak właśnie jest. Niszczysz się kilka razy w tygodniu, aby po każdym treningu być jeszcze silniejszym.

Nudzi Ci się?

A Tobie nudzi się, że spędzasz czas żłopiąc piwo i oglądając telewizję? Też lubię wypić piwerko i obejrzeć Ekstraklasę, ale lubię też pobiegać. No tylko zamiast zasiadania przed telewizorem zaraz po pracy, przyodziewałem buty i strzała. Teraz jednak biegam o świcie. Wiele czynników na to wpłynęło, więc cierpię, ale się przyzwyczaję!

Przebiegłbym to szybciej!

Spróbuj! Proszę bardzo, zapraszam, życzę powodzenia! Za 2 tygodnie mam kolejny półmaraton, jeśli Ci się uda, stawiam kratę browarów! Jeszcze nikt się nie podjął tej próby 🙂 Konkretna riposta, która utemperuje każdego. Mój ulubiony sposób! Skoro potrafi, niech pokaże, ta reguła się sprawdza 🙂

Pewnie tekstów, które sprawiają, że masz ochotę komuś wygarnąć sztukę jest wiele. Jeśli masz jakiś pomysł, podziel się!

20160624_054708
Teksty take, że aż mi nogi opadły 🙂
Filip

Published byFilip

Biegam coraz dalej, coraz więcej. Pracuję w fajnej firmie, gdzie robię to co lubię i pomagam innym, aby żyli w zdrowiu i szczęściu! Czego chcieć więcej?

2 komentarze

 • xrrr

  20 lipca 2016 at 16:22 Odpowiedz

  Miałem taką sytuację że starszy człowiek z książką na ławce do mnie krzyknął „Panie po co pan tak biega, książki by Pan poczytał”. Nie zdenerwowało mnie to ale bardziej rozśmieszyło. Czy bieganie wyklucza czytelnictwo…może o czymś nie wiem:)

  View Comment
 • n.n.

  20 lipca 2016 at 19:01 Odpowiedz

  Po piwo byś lepiej pobiegł.

  View Comment

Post a Comment

Facebook
Instagram